אודות

פורטרט של משהנעים להכיר, אני שירי והתשוקה שלי היא עיצוב וסטיילינג. אני אוהבת להסתכל על חללי מגורים ולדמיין איך הם יכולים להיראות אחרת, מעוצבים יותר, נעימים יותר ובעיקר פונקציונליים ומתאימים לאורח החיים של דיירי הבית. אני אוהבת ללוות את הלקוחות שלי ויחד איתם לגלות על עצמם ועל ביתם. אני כאן לטובת מי  שמחפשים את העין המקצועית ואת האוזן הקשבת שתהווה עבורם טביעת אצבע ייחודית, מעצבת שתעזור להם להשיג סביבת מגורים שתתאים להם בצורה מושלמת. אני מאמינה שסביבה המעוצבת בהתאם לסגנון ואורך חייהם של הדיירים מעניקה בטחון, אושר  ושלוות נפש גם לילדים וגם לנו הבוגרים. לכן, בעבודתי אני מתאמצת לגלות מה מתחולל בראש ובנשמה של לקוחותיי כדי לתרגם את זה לעצוב שישמח וירגש אותם בכל יום מחדש.

בעיני אין בית נכון ולא נכון, סגנון יפה או סגנון מכוער. לכל אחד מתאים ונכון משהו אחר. החוכמה היא להקשיב, להפנים, להבין ורק אז לצאת לדרך משותפת של עיצוב למציאת הפתרונות האסתטיים והפונקציונליים, שיתאימו לכם בצורה מושלמת. הבתים שאני מעצבת לעולם לא יראו דומים. לכל בית סיפור ואופי משלו. מלאכת העיצוב נעשית תוך כדי הקשבה לצרכים, מה שיוצר תהליך כייפי, מהנה ואפילו מרגש.

אני מעצבת ומלבישה בתים ודירות על פי צורכי הלקוחות שלי. זה יכול להיות חלל מרכזי (סלון, מטבח, פינת אוכל), חדר בודד או דירה שלמה. לעיתים אני מגיעה ליעוץ נקודתי ולעתים לפרוייקט שלם.

 

פסלי חוץ ומדיה ›

תערוכות ›